Finder Hakkında

KURUMSAL

Finder elektronik güvenlik sektörünün ihtiyacı olan 7 özelliği sunmak üzere kurulmuştur.

2020

500 serisi yangın alarm sistemlerinin sertifikası alındı. 3 yıllık dönemde %290 bilanço büyümesi ve %199 gelir artışı gerçekleşti

2019

Reasure uzaktan izleme sistemi Ar-Ge'sini tamamladı ve benzersiz “farklı markalar için itfaiye izleme” için patent başvurusunda bulundu.

2018

Bayi beklentilerini karşılamak için yeni bir fabrikaya taşındı

2017

Yetkili satıcılık stratejisi uygulamaya kondu ve benzersiz ve rekabetçi ürünlerle bayi ağını genişletmeye başlamıştır.

2016

Acil durum aydınlatma, su kaçağı, LPG/LNG/CO konut gaz alarm sistemleri Ar-Ge'si tamamlandı ve  konut projelerinde başarılı oldu.

2015

BSM entegrasyon yazılımı Ar-Ge'sini tamamladı üst segment pazarda başarılı oldu.

2014

Komple çözüm sunmak için ürün portföyüne, geçiş kontrol sistemi, PAVA ve CCTV ürün yelpazesine ekledi.

2013

Benzersiz özelliklere “kontrol başlığı, geniş kaplama alanı ve tıkanmayan nozul” sahip mutfak yangın söndürme sistemi Ar-Ge'si tamamlandı ve patent başvurusu yapıldı.

2012

Benzersiz özelliklere sahip “mıknatıslı siren flaşör test ve anons” için yangın dedektörleri, modüller, siren, flaşör Ar-Ge sini tamamladı ve patent başvurusu yapıldı.

2011

Finder ticari marka haklarını satın aldı ve 2011'de 10 yıllık stratejiye başladı

Ar-Ge ve aynı zamanda üretime yatırım yaparak “mutfak yangın söndürme sistemi, elektrik dolabı yangın söndürme, acil durum aydınlatması, uzaktan izleme, konut gaz ve su kaçağı tespiti” nish pazarlarında büyüme stratejisi Benzersiz ve rekabetçi ürünlerle eksiksiz çözümler sunma stratejisi

2010

Ar-Ge şirketi olarak kuruldu.